Podpora technická a další

Více než 100 let naší historie nás naučilo, že úroveň nejen technické podpory je klíčovým faktorem dlouhodobých obchodních vztahů. Věnujeme proto velkou pozornost schopni poskytnout potřebnou podporu našich obchodním partnerům i finálním uživatelům našich produktů. 

Technická podpora

Podpora technická a další
Partnerům a uživatelům

Obchodní partneři, kteří s námi spolupracují při prodeji našich produktů potřebují především prezentační materiály, vzorové sady výrobků, průběžné vzdělávání, a poradenský servis při tvorbě nabídek, aby mohli klientům doporučit nejlepší řešení, nebo vytvořit řešení individuální. Velmi si také cení, že o naše společné klienty bude vždy dobře postaráno. 

Velké výrobní podniky potřebují kromě Software pro jejich CNC stroje, trvale skvělou kvalitu výrobků a řešení reklamací potřebují zejména širokou podporu pro jejich partnery, jako jsou instalační týmy, které chtějí mít jistotu, že pokud se dostanou do nestandardních situací, mohou se spolehnout na naši rychlou a spolehlivou podporu a to včetně reklamací produktů. 

Truhláři a instalační technici oceňují, praktické návody, video návody, přípravky a instalační sady, které jim usnadní instalaci našich výrobků, jejich seřízení a průběžnou údržbu. S oblibou také vítají naše produktové, instalační a servisní vzdělávání. 

Uživatelé vítají pomoc s volbou správného produktu tak, aby splnil jejich očekávání a zároveň nebyl zbytečně finančně nákladný. Zajímá je kvalita produktů i snadnost průběžného servisu. Pochopitelně ocení i vstřícnost při řešení reklamací. 

Potřebujte naši podporu?
Kontaktujte nás!

Je možné, že podporu, kterou potřebujete, jsme dosud nikomu neposkytovali. To rozhodně neznamená, že ji poskytnout nemůžeme, nebo dokonce nechceme. Kontaktujte nás, jistě se dohodneme.

kontakt