Služby

Soustředíme se na práci s kovem. Kromě širokého portfolia vlastních produktů tradičně realizujeme sériovou i unikátní zakázkovou výrobu od drobných detailů po velké celky. Jsme zvyklí vyrábět kompletní výrobek „in-house“, i koordinovat výrobu ve spolupráci se subdodavateli a nést celkovou odpovědnost.

foto_panty_edit_orez_2

Pohyblivá spojení
Závěsy / Panty

Závěsy/Panty pohyblivě spojují několik komponentů. V našem portfoliu jsou jednoduché, stejně jako komplikované výrobky, které splní nejnáročnější podmínky technického namáhání, zatížení, odolnosti vůči teplotám, povětrnostním podmínkám i dlouhodobému užívání.

Klasickým produktem jsou dveřní či okenní závěsy, které prezentuje náš katalog. Vyrábíme i unikátní zakázky, včetně historických replik, které zdobí významné budovy světa. 

Naše závěsy naleznete i jinde. Jsou na přístavních molech, automobilech, tramvajích, vlacích i letadel, hracích automatech, dřevěných bednách...  Jsou všude kolem.

Dopravníkové pásy

Kovové
Dopravníkové pásy

Preciznost výroby a kvalita materiálu určují výsledek. Šíře pásů, od centimetrů do metrů, společně s délkou od centimetrů do stovek metrů, umožňuje užití  mnoha průmyslových oborech. 

Naše pásy fungují na mnoha místech. Odolávají žáru sléváren a skláren. Fungují na šrotištích, v dolech, výrobních závodech i automobilkách. Dokáží být odolné vůči zatížení.  Mohou být také mimořádně přesné a unášet bezpečně i drobné elementy. 

Pásy jsou často náhradním dílem tam, kde je třeba nahradit ty opotřebené kvalitou za zajímavou cenu.

dopravníkové systémy

Zakázkové
Dopravníkové systémy

Systémy vyrábíme více než 20 let. Zpravidla se jedná o zakázkovou výrobu, která se v některých případech vyvine v sériovou výrobu.

Nejčastěji jsou komponentem nebo doplňkem technologických celků, nebo CNC strojů. Dopravníkové systémy jsou využívány jako samostatné mechanismy. 

zakázková výroba tkz

Flexibilní
Zakázková výroba

Zkušený, zručný a motivovaný tým s rozsáhlým technologickým parkem moderních i klasických technologií dává široký potenciál. Zakázkově vyrábíme drobné i velké komponenty stejně jako komplexní výrobky.

Pracujme na základě dokumentace klienta včetně určení materiálu, postupu výroby i povrchové úpravy. 

Realizujeme ideové záměry, kdy klient nemá dokumentaci, nebo jen částečnou. Většinou jen ví, čeho chce dosáhnout. Rádi ideu realizujeme.

Technická podpora

Široká a vstřícná
Podpora
technická a další

Podpora je důležitá pro obchodní partnery i koncové klienty. Od volby vhodného řešení, přes instalaci, seřízení i zprovoznění výrobku, průběžnou údržbu či řešení nestandardních situací.

Praktické pomůcky. Návody, manuály, video návody a prezentace. Nechybí instalační sady a šablony i kvalitní technická dokumentace. 

Školení produktová i servisní u partnerů nebo v TKZ. Pokud je to potřeba jsme k dispozici na telefonu. 

WENZEL

Interní
Centrum kvality
a testování

Kvalitu bereme vážně. Abychom ji mohli garantovat, testujeme materiál na vstupu, naše polotovary i hotové výrobky. Kontrolujeme kvalitu zpracování, povrchovou úpravu, dlouhodobou funkčnost v běžných i extrémních podmínkách.

Centrum je k dispozici i našim klientům a partnerům, pokud mají potřebu otestovat jiné než naše výrobky, nebo, pokud si přejí u našich výrobků provést speciální testy. 

UVODNÍ_2

Rozsáhlé a různorodé
Technologie
a strojový park

Široké spektrum výrobních technologií nejmodernější i tradiční. Jsme tak schopni vyrábět velké série i jen jednotlivé kusy výrobků. Jsme tak velmi produktivní a zároveň flexibilní. Strojový park průběžně modernizujeme a rozšiřujeme.

Strojový park je Vám k dispozici. Vždy totiž počítáme s určitou rezervou kapacity pro krytí nenadálých zakázek. 

Potřebujeme kovový výrobek?
Napište nám!

Nejspíše ho vyrobíme.  Naše možnosti jsou velmi široké a nelze je popsat vyčerpávajícím způsobem. Navíc dokážeme kombinovat různé technologie a postupy. Nenechte se proto odradit, pokud jste zde nenašli přesně to co jste hledali. Za naši historii jsme vyřešili mnoho zadání, které se zdály, že do našeho portfolia nepatří. Spojte se s námi, šance, že najdeme řešení je dobrá. 

kontakt