Centrum kvality a testování

Naši partneři a klienti se v každé chvíli mohou spolehnout na kvalitu naši práce a výrobků. Zaměřujeme se na kvalitu materiálu na jeho vstupu, polotovary i finální výrobky. Centrum kvality pracuje nejen pro naše interní účely, ale je k dispozici také pro vnější subjekty. 

Centrum kvality a testování

Interní
Centrum kvality a testování

Materiál a nástroje jsou testovány z pohledu požadovaných technických parametrů, povrchové úpravy i estetiky. 

Polotovary, interní i externí, testujeme v požadovaných parametrech, abychom potvrdili průběžnou kvalitu, případně předešli sestavení finálních výrobků z nekvalitních komponentů, které by v sobě mohly nést potenciál skrytého problému, který by mohlo být nesnadné odhalit při testování celých výrobků. 

Finální výrobky testujeme především z pohledu důležitých parametrů funkčnosti. Prověřuje nejen funkčnost po celou garantovanou dobu, ale také očekávané nebo dokonce vyšší zatížení hmotnostní, mechanické, chemické a další. Kontrolujeme povrchovou úpravu, hladkost chodu pohyblivých prvků, snadnost seřízení výrobků, průběžné opotřebení nebo dokonce moment celkového zničení či ztráty funkčnosti. 

Centrum je k dispozici nejen interním potřebám TKZ, ale také externím zájemcům. 

Zajímá vás testování, nebo chcete využít centra?
Kontaktujte nás!

Jsme připraveni Vám poskytnout informace o parametrech a technikách testování nebo výsledcích konkrétních testů. Potřebujete-li využít centra, je Vám k dispozici. Neváhejte nás kontaktovat. 

kontakt