Kovové dopravníkové systémy

20 let tvoříme kovové dopravníkové systémy. Vyrábíme jednotlivé kusy i větší či menší série. Zpravidla jsou dodávány výrobcům větších strojových celků. Systémy přemisťují menší či větší výrobky mezi stanovišti výroby a do zásobníků různého typu. Úspěšně přepravují odpadní materiály, které vyžadují odolný dopravní systém. 

kovové dopravníkové systémy

Kovové dopravníkové systémy
Precizní i odolné

Odolnost a přesnost jsou základní vlastnosti kovových dopravníkových systémů. Jsou využívány tam, kde není z různých důvodů možné využít dopravníků z plastů, gumových pásů nebo válečkové dopravníky. 

Koryto dopravníku hraje důležitou roli, protože tyto dopravníky jsou využívány k přepravě materiálu, ze kterého odkapává olej nebo emulze a je důležité, aby došlo k zachycení těchto kapalin/emulzí, případně drobného odpadu, jako jsou třeba otřepy nebo piliny, které se na dopravník dostanou také a mohou propadnout. 

Násypka je tvarována tak, aby konkrétně odpovídala přepravovanému materiálu a způsobu, jak se materiál do násypky dostává, což většinou je závislé na stroji, ze kterého náklad do násypky padá, případně na způsobu, jakým je materiál do násypky doplňován obsluhou. 

Dopravní pás se svou konstrukcí liší s ohledem na to, zda se využívá gravitačního tření, propracovaných unašečů, či magnetismu.  

Potřebujete kovový dopravní systém, nebo o něm uvažujete?
Kontaktujte nás!

Klienti se na nás obracejí se zcela konkrétním zadáním a přesnými technickými parametry dopravních systémů, stejně jako s relativně povrchně definovanou vizí nebo očekáváním. Jsme zvyklí realizovat precizní pokyny i být součástí tvorby řešení. Nevadí, že si nejste jisti, jestli jsme Ti praví.

kontakt