O společnosti TKZ Polná

1912_Slamova_fabrika-lisovna.JPG

Historie

1911 zakládá František Sláma společnost v Polné. Převádí sem svou klasickou výrobu lisařského charakteru ze své pražské továrny. Výstavbou nového objektu v místech dnešního podniku začíná jeho dlouhá historie. 

112 let historie přineslo postupný rozvoj. Roste a zkvalitňuje se tým, vyvíjí se technologické zázemí, rozvíjí se areál společnosti. Dochází ke změnám majitelů včetně znárodnění a zpětné privatizace. 

tkz polna

Výrobní areál

Více než 10.000 m2 je dnešní celková výrobní plocha areálu . V průběhu historie se postupně rozšiřoval do dnešní podoby. Areál tvoří výrobní haly, sklady a administrativní budova. 

Areál je tvořen několika budovami. Za svou historii procházely starší části areálu rekonstrukcí budov i vnitřní reorganizací.  

Polná

Polná

Historické město Polná se nachází v srdci Vysočiny, nedaleko Jihlavy a dálnice D1. První zmínky o městě se objevují již roku 1242.

Obdivovat v Polné můžete nejen kostel Nanebevzetí Panny Marie, Hrad a Zámek Polná, Židovské město a hřbitov, ale také řadu dalších historických i současných zajímavostí. 

Polná žije současností. Město se rozvíjí, roste a žije bohatým společenským životem, jehož součástí a podporovatelem je i TKZ Polná. 

certifikace a licence

Certifikace a licence

Kvalita naší práce je důležitá. Nestačí ovšem, že ji kontrolujeme my sami. 

Certifikace nezávislými autoritami dává našim klientům a partnerům potřebnou míru jistoty, že se mohou plně spolehnout na spolupráci s námi. Certifikace a licence se nevztahují jen na dílčí výrobky, ale také na společnost, jako celek. 

Kde najdete naši práci?
TKZ mapa světa

Zatím naše produkty a partnery nenaleznete úplně všude, ale je to náš cíl. Každodenně pracujeme na tom, aby „naše mapa světa“ byla zelená. Dokážeme to.

kontakt