Personalistka

Umíte s lidmi jednat profesionálně a efektivně? Hledáme personalistku, která se připojí k našemu týmu a bude se starat o naší firmu. Pokud máte výborné komunikační schopnosti, zkušenosti v oblasti personalistiky a rádi pracujete v dynamickém prostředí, jste tím, koho hledáme!

Nabízíme:

  • Práci v přátelském a rodinném kolektivu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování a občerstvení
  • Vzdělávání
  • flexibilní pracovní doba
  • volné víkendy
  • kulturní akce pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky
  • motivující mzdové ohodnocení

Očekáváme:

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Výborná znalost českého jazyka (rodilý mluvčí)
  • Schopnost práce na PC na uživatelské úrovni (MS Office)
  • Základní znalost ERP systému SAP (Abra)
  • Komunikativní dovednosti
  • Organizační schopnosti
  • Vlastní aktivní a samostatný přístup
  • Odolnost proti stresu
  • Pečlivost a smysl pro detail

Náplň práce:

  • Příprava podkladů pro mzdové uzávěrky a odpovědnost za jejích správnost
  • Personální administrativa (požadavky zaměstnanců)
  • Správa kartotéky
  • Tvorba a správa smluvní dokumentace zaměstnance
  • Evidence a správa lékařských prohlídek
  • Odpovídá za správnost údajů v personálním systému VEMA
  • Odpovídá za správnost údajů v docházkovém systému RON
  • Organizace pohovorů dle zadání
  • Pravidelně reportuje vedení společnosti stavy zaměstnanců, dovolené, neschopenky, narozeniny apod.
  • Účast na zákonných školeních dle potřeb firmy a osobního rozvoje

Nabízíme více než plat

Výkonnostní prémie

Odměny zlepšovacích návrhů

Příspěvek na dopravu

Odborné vzdělávání

Jazykové vzdělávání

Rozvoj počítačové gramotnosti

Penzijní připojištění

Závodní stravování

Dotované občerstvení

Firemní setkání

Účast na tvorbě strategie firmy

Náborový příspěvek

Osobní kariérní plán

Odměny při životních výročích

Chcete se o této pozici dozvědět více?
Kontaktujte nás!

Rádi s Vámi pozici prodiskutujeme. Je možné, že dnes ještě neumíte vše, co je pro tuto pozici potřeba. Pokud jste připraveni se učit, nejspíše to zvládneme.

Kontaktujte nás a ideálně nám pošlete Váš životopis, pokud ho máte.

tel: +420 567 155 231
e-mail: kariera@tkz.cz

Formulář pro zájemce