Panty MAX – Čím jsou MAXimální?

Ideální řešení pro těžší interiérové i vchodové dveře s vyšší frekvencí otevírání nebo se samozavíračem

Závěs MAX je seřiditelný ve třech směrech. Jeho velkou předností je velmi pevné uchycení, kterého je dosaženo pomocí 3 svorníků na horním i dolním dílu, proto výborně vyhovuje vysokému nároku dveří se samozavíračem. U dveří se samozavíračem bez dorazu je nutné počítat s efektivní hmotností dveří o 20% větší, než je hmotnost skutečná. Pro dveře se samozavíračem s koncovým dorazem je nutno kalkulovat s hmotností dveří o 75% větší!

Závěs je vyráběn v bezpečnostním provedení (proti vysazení dveří). 

TRIO 15 MAX je určen především pro interiérové, ale i lehčí vchodové dveře - únosnost jednoho pantu je 50 kg.

TRIO 20 MAX je pro těžší vchodové dveře - únosnost jednoho pantu je 60 kg.

Závěsy jsou vyráběny ve třech variantách:
- pro dřevěné dveře s dřevěnou zárubní TRIO 15 MAX, TRIO 20 MAX
- pro dřevěné dveře s kovovou zárubní TRIO 15 MAX, TRIO 20 MAX
- pro kovové dveře s kovovou zárubní TRIO 15 MAX, TRIO 20 MAX

Pokud chcete tento seřiditelný pant použít pro historické či stylově sladěné exteriéry či interiéry, ideálním řešením pro Vás bude doladit tyto panty kovovými návleky. Vybrat můžete z provedení TRIO 15 MAX - UR01, UR24, UR25, TRIO 20 MAX - UR01, UR24, UR25. Skladem jsou drženy bez povrchové úpravy. Na zakázku Vám zhotovíme povrchovou úpravu dle Vaší potřeby - pokovení nebo laky různých barevných odstínů dle RAL, případně lze vyrobit návleky s ozdobným ukončením na základě dohody, či dle Vaší předlohy. (v tomto případě kontakt - poptávky atypických závěsů) Návleky umístíte na závěsy pouhým nasunutím.

Vydatným pomocníkem při zakování pantů je vrtací šablona: pro závěs TRIO 15 MAX a TRIO 20 MAX. (V případě jednorázové potřeby si obě šablony u nás můžete krátkodobě zdarma zapůjčit.)

Závěsy do kovové zárubně upevníme do držáku - pro TRIO 15 MAX, pro TRIO 20 MAX.