Inovace rychlejší než tah na šachovnici!

Dejte MAT - elegance vítězí!

Jak praví hezké české úsloví – Změna je život! ... a o bytech a domech to platí dvojnásob. Přestavby, dostavby, úpravy, vylepšování, změna účelu místností – zkrátka rekonstrukce, to vše mnohdy obnáší časově i finančně náročné úpravy. Často se stává, že zařízení je stále funkční, nám ale přestane vyhovovat vzhledově – svým designem.

                Máme dokonalé řešení pro kování Vašich dveří a oken! Pokud máte panty TRIO či EXPERT, které fungují, jak mají, ale nezapadají do celkového designu prostoru (místnosti), dolaďte své dveře a okna k dokonalosti. Bude Vám na to stačit pouhá minuta! Žádné převrtávání, žádná špína, žádní řemeslníci. Vyberte si z naší široké škály barev a tvarů dveřních a okenních návleků. Nasuňte je na stávající panty…. A je hotovo. Efekt dokonalý!

                Nabízíme - jednak plastové bez ozdobného ukončení (pro průměry pantů 13,5; 14; 15 a 20 mm) nebo kovové (nerezové, železné či mosazné – pro průměry pantů 13,5; 15 a 20 mm) v široké paletě povrchových úprav. Ukončení návleku od rovného až po různé ozdobné hlavice zcela uspokojí náročné milovníky moderních tvarů i zapálené obdivovatele stylových či historických objektů. Stejným typem návleku sladíte okna i dveře.

                Nabídka typizovaných návleků zde, jiné dle dohody na zakázku - více o výrobcích na zakázku.

UKÁZKY běžně vyráběných kovových návleků: